Angajam Soferi cu ADR pentru Belgia

Taldis S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport de camioane în Europa
Baza stabelita in Belgica. transportul este facut în Tarile:
Franta
Belgica
Olanda
Germania
Facem transport de Cisterne lichid ADR; Prelate; Basculante; Ciment Trucuri.

CERINTE

Permis C+E
Certificat profesional
Card ADR (Baza+Cisterne)
Card tacograf
Vorbirea limbei Engleza sau Franceza.

BENEFICII OFERITE

Salariu + Diurna (pina la 2550€ lichid)
Contract pe Portugalia.
bilet de avion platit de societate (Bucuresti-Charleroi)
Dupa 6 saptamini in deplasare, 2 saptamini acasa.

Taldis S.A. societate de transport cu sediul in Portugalia, si garaj in Belgica, Facem transport in tarile: Belgica, Holanda, Franta, Germania. Transport de cisterne, prelate, basculante si ciment truck. Pentru angajare trebuie sa aveti present: Permis C+E, Card professional, card Tacograf, Card ADR baza+cisterna. Cunoastere a limbei Engleza sau Franceza. Pachet salarial lichid: pina la 2550€. biletul de avion platit de societate (Bucuresti-Bélgica). regim de munca, 6 saptamini in deplasare, 2 saptamini acasa.
(Vorbim Limba Româna)
joaquim.braga@taldis.pt
valentin.ghies@taldis.pt