Alpinist utilitar

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Belgia cautam urgent alpinist utilitar.

Responsabilitati:
- Vopsirea stalpilor de antene de telecomunicatii;
- Se va lucra la inaltime;
- Echiparea corzilor, executarea nodurilor, executarea manevrelor de coarda;

CERINTE

- Experienta minim 3 ani in activitati de tip alpinism utilitar;
- Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational;
- Experienta in domeniul vopsirii la inaltime;
- Aptitudini de lucru la inaltime;
- Certificat alpinist utilitar IRATA – obligatoriu (sau WHO – certificat german);
- Avantaj permis de conducere categoria B si masina personala;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Cazarea oferita de angajator;
- Venit lunar net:1800 - 1900 Euro.

NU PERCEPEM COMISIOANE!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.