ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI ÎN BELGIA – REGIUNEA FLAMANDA

Moving People

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTE DE MUNCĂ PENTRU ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI ÎN BELGIA – REGIUNEA FLAMANDA

- Salariul minim 1.700 EUR net/luna
- 13,5 salarii/an
- +2% crestere salarială
- Contract cu normă intreagă pe termen lung
- 38h pe săptămână
- 22-25 zile de concediu de odihnă pe an
- Locuri de muncă în cămine de vârstnici

Moving People a negociat conditii speciale pentru dvs:

- Angajatorul va face o oferta in functie de dorintele dvs
- Formare profesionala
- Dezvoltarea unei cariere in functie de interesele dvs

CERINTE

Condiţii:

 Cu sau fără experienţă
 Nivel B1/B2 de limbă olandeză obţinut în urma cursurilor organizate de Moving People cu profesori autorizaţi
 Motivaţie de relocare în Belgia pe termen lung

BENEFICII OFERITE

What can we do for you ?

- Advice and assistance in choosing the relocation project which best suits your profile and your expectations
- Language courses program with our certified teachers to learn French or Dutch, with a specialized syllabus in your field
- Take in charge your administrative tasks: registration to the GMCs, residence permit, professional and personal insurance and banks procedures
- Organization of the various interviews between the employers and you
- Nurses and physiotherapists: Face-to-face interviews on Skype
- All procedures related to the installation: Logistic costs for the healthcare institution visits on- site or the final departure; helps to find an apartment and schools for children, etc.
- Short and long-term follow-up, with another job position in case of failure
- The search for a better future for our candidates, their integration and their professional and personal fulfilment coupled with the satisfaction of our partners, are our priorities.

DESCRIEREA FIRMEI

Moving People – European Relocation Services with a Plus

Moving People este o companie pionier şi expert în relocarea la nivel european a tuturor profesioniştilor din sectorul medical. Recrutăm, pregătim, instalăm şi susţinem profesiniştii medicali din Europa, cu sau fără experienţă, în practicarea profesiei în Belgia, Franţa şi Marea Britanie.

Înfiinţată în 2005, compania operează în Belgia, Bulgaria, Croatia, Franţa, Grecia, Italia, Portugalia, România, Spania şi Marea Britanie. Cu cei 13 ani de experienţă şi graţie celor 300 de parteneri medicali, am susţinut peste 1400 profesionişti medicali în procesul de expatriere.