OFERTA JOB

VPV TIM S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

FIRMA DE CONFECTII DIN BANGLADESH CAUTA PENTRU PRODUCTIA PROPRIE 2 PERSOANE PENTRU URMATOARELE POSTURI :
1. MANAGER PRODUCTIE
Responsabilitati:
-Cunostinte in domeniul confectiilor textile , ordere mari si specila pantaloni Cargo. sorturi
-Monitorizeaza productia pe liniile de coasere si solutii pentru cresterea productiei , special pantaloni tip cargo
-Scolarizeaza sefii de linie , sefii de sectie locali
-Implementeaza noi modele in linii cu respectarea documentatiei tehnice si timp scurt
-Cunostinte despre timpi si tipuri de dispozitive folosite functie de produs si material
-Capacitate de a lucra in colective cu traditii si culturi diferite din acea tara
2.TEHICIAN REPARATII MASINI DE CUSUT
-Cunoasterea masinilor de cusut speciale(automate de diferite tipuri , programarea masinilor cu soft liniare, butoniere ,etc..
-Capacitate de a scolariza mecanii locali ai firmei
-Cunoasterea diferitelor tipuri de dispozitive , accesorii folosite in liniile de productie :reglare in functie de material si produs
-Seriozitate in lucru

Se cauta persoane serioase si care pot sa se adapteze la lucru in deplasare
Cerinte

CERINTE

Pentru pozitia de Manager Productie
Cerinte :
Absolvent al facultatii de textile specialitatea confectii Vechime in fabrici de confectii textile
Cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie pentru scolarizare personalul local si citit documentatia tehica

Pentru pozitia de Technician reparatii masini de cusut :
Cerinte:
Studii :liceu sau orice tip de scoala medie
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversatie

BENEFICII OFERITE

Firma asigura:
- transport pe cheltuiala ei din tara pana la destinatie (dus-intors)
-cazare la apartament
- transport de la apartament pana la firma zilnic
-Viza de sedere pe perioada contractului
-Salariul se negociaza direct cu patronul firmei in functie de vechime si cunostinte

DESCRIEREA FIRMEI

VANZARI