Angajare Ospătar /ajutor ospătar

Bacolux Hotels

Job expirat

RESPONSABILITATI

conform fișei postului

CERINTE

- Experiență de minim 6 luni pentru ospătari
- Se acceptă fără experiență la postul de ajutor de ospătar

BENEFICII OFERITE

- cazare și masă pe toată perioada desfășurării contractului de muncă
- bonuri de masă
- cursuri de specializare
- evenimente speciale pentru angajați
- campanii de stimulare a angajaților, recompensate prin tichete de vacanță sau sume de bani

Povestea Bacolux a început cu mai bine de două decenii în urmă. Proiectul a fost și rămâne o afacere de familie, construită cu răbdare și devotament, pe principii solide.
Restaurantul Hanului Craiovița a fost, în 1994, punctul de plecare pentru ceea ce este Bacolux Hotels astăzi – un lanț hotelier ce însumează peste 1000 de locuri de cazare și peste 2000 de locuri în sălile de restaurant din Craiova, Băile Herculane și Bușteni.
Grupul deține resorturi de trei și patru stele ce includ baze de tratament și centre spa, conduse de o echipă tânără și dinamică ce se află într-o continuă dezvoltare.