Agent turism

Bacolux

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea de pachete turistice
-Promovarea programelor, ofertelor si pachetelor turistice
-Conceperea si realizarea de oferte promotionale;
-Stabilirea unor relatii optime cu clientii
-Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate.
-Raspunde pentru desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate.
-Raspunde pentru calitatea negocierii contractelor/actelor aditionale cu clientii

CERINTE

- Incredere si viziune pozitiva in rezolvarea situatiilor neprevazute
- Proactiv,orientare catre client,atentie distributiva
- Abilitatea de a face fata cerintelor competitive si de a prioritiza sarcinile
-Capacitate foarte buna de comunicare si relationare – atat cu clientii, cat si cu colegii
- Capacitate de lucru in echipa dar si individual (autonom)
- Cunostinte operare PC (word, excel, internet)
- Seriozitate
- Persoana organizata, constiincioasa, responsabila si proactiva
- Capabil sa respecte dead-line-urile
- Abilitati de analiza si planificare
- Orientat spre construirea unei cariere
- Participarea la targurile de turism si info-tripuri

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Cazare si masa gratuita in incinta hotelului

Hotel Craiovita este parte integrata a lantului Bacolux. Acesta are o istorie de peste 2 decenii, fiind primul hotel al lantului.
Pe parcusul timpului, Hotel Craiovita s-a evidentiat prin calitatea serviciilor si profesionalism atât în ceea ce privește serviciile de cazare cât și prin numeroasele evenimente ale celor patru săli de restaurant.