Web developer

EIGHT CRYSTALS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

~Tânăr(ă) pasionat de dezvoltare web, cu experiență în domeniu, motivat să își dezvolte o carieră profesională în acest domeniu.~

- Va trebui să înveţi constant tehnologii noi, fiecare proiect implică o doză serioasă de cercetare şi experimentare

- Trebuie să fii pasionat de ceea ce faci, să fii la curent cu ce se întâmplă in IT

- Vei lucra la proiecte importante, aşa că trebuie să fii responsabil, disciplinat, bine organizat

CERINTE

PHP5 și MYSQL
HTML5
CSS
JavaScript
jQuery sau alte librarii JavaScript
Git

Reprezinta un avantaj cunostinte despre:
Angular
ReactJS
SCSS
iOS si Android
Unix (Linux, Mac os x )
Framework MVC (Zend, Symphony)
Apache sau Nginx
PDO
Composer
Photoshop

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu atractiv in functie de performanta
Proiecte interesante şi variate

DESCRIEREA FIRMEI

WE ARE A YOUNG AND ENTHUSIASTIC TEAM

WORKING TOGETHER IN E-COMMERCE BRANCH FOR MORE THAN 7 YEARS.

As a full-service agency, we provide professional, customised solutions for E-commerce and Mobile development. Being a competent partner we analyse in detail the clients' requirements and their actual situation, in order to offer the best options for online growing.