Stivuitorist

Aramis

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura si supravegheaza incarcarea / destivuirea marfurilor, materiilor prime si materialelor;
• Executa transportul marfurilor pe rutele si traseele indicate;
• Asigura depozitarea produselor finite conform procedurile interne ale companiei.

CERINTE

• Studii medii – absolvent a 10 clase / scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic;
• Atestat de stivuitorist;
• Cunostinte de utilizare a stivuitorului.

Ca Persoana, cautam pe cineva care are:
• Grad ridicat de responsabilitate;
• Foarte bune abilitati de orientare in spatiu;
• Atentie sporita la detalii;
• Bune abilitati de operare si control.

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant si bonusuri de performanta;
• Masa calda asigurata la cantina companiei;
• Decontarea transportului;
• Analize medicale gratuite;
• Conditii de lucru moderne.

Clientul nostru compania Aramis este lider de piata in productia de mobilier tapitat, fabrica de burete si saltele.