Sofer transport valori

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder, companie multinationala de consultanta in resurse umane, cauta sofer.
Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar. – Baia Mare

Responsabilitati:

Asigura conducerea si intretinerea autovehiculului din dotare in vederea realizarii activitatilor de transport valori pentru Centrul de Procesare.

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Experienta pe un post similar minim 3 an;
- Permis de conducere categ B;
- Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;
- Abilitatea de a lucra cu documente si cifre.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Perioada contractuala de 2 luni.
Salariul oferit: 1200 lei net + tichete de masa
Se lucreaza 8h/zi (in schimburi)

Pentru aplicatie, va rog sa-mi trimiteti cv-ul pe adresa de e-mail c.nistor@trenkwalder.com specificand postul pentru care aplicati si orasul, in titlul e-mailului

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).