Select Auto angajeaza AMBALATOR/GESTIONAR DEPOZIT

Select Auto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Efectueaza receptia calitativa si cantitativa a produselor in baza documentelor de livrare;
- Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
- Organizeaza si utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
- Aranjeaza marfa pe rafturi;
- Pregateste coletele pentru expediere. Impacheteaza/ambaleaza coletele pe baza facturilor si documentelor de expediere/awb;
- Preda coletele catre curieri conform graficului de livrare;
- Participa la activitatea de inventar derulata de companie;
- Raspunde de stocul de marfa din depozit;
- Se asigura sa fie ordine si curatenie in depozit;
- Gandeste si aplica proceduri pentru optimizarea activitatilor din depozit
- Se asigura de executarea operaţiunilor în graficul stabilit;
- Verificarea coletelor retur si procesarea acestora conform procedurilor companiei;
- Respecta conditiile si standardele de depozitare, legislatia de gestiune a stocurilor.

CERINTE

Ne dorim ca noul nostru coleg sa fie:
- Ordonat; Responsabil, Onest;
- Harnic, perseverent, Serios;
- Sa aiba cunostinte de operare PC: Excel si Word;
- Sa fie Atent la detalii; sa aiba o atentie distributiva;
- Sa aiba minim studii medii;
- Experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Echipa tanara, mediu de lucru placut
- Program de lucru 8 ore
- Stabilitate. Pozitie pe termen lung
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Pachet salarial pentru inceput 1800 Ron + bonusuri de performanta

Compania Select Auto a fost infiintata in anul 2003 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor pentru reparatii auto atat online cat si direct prin magazinul de prezentare.