sef service camioane

lou reton mary srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Planifica, organizeaza, coordoneaza si controleaza toata activitatea din service;
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii si furnizorii;
- Urmareste ca timpul de efectuare a reparatiei si calitatea lucrarii sa fie conform standardelor;
- Ofera consultanta clientilor si rezolva cu responsabilitate si promptitudine maxima eventualele reclamatii;
- Urmareste obiectivele privind rentabilitatea activitatilor desfasurate;
- Urmareste intocmirea contractelor pentru clienti si furnizori, gestioneaza baza de date a contractelor;
- Urmareste incasarea clientilor si identifica orice problema legate de aceasta activitate;
- Participa la inventare si asigura asistenta necesara;
- Verifica modul de gestionare al obiectelor de inventar si al mijloacelor fixe;

CERINTE

Cerinte
- OBLIGATORIU experienta intr-un post similar in domeniul auto.

- Cunostinte tehnice solide in domeniul reparatiilor mecanice auto multimarca;
- Excelente abilitati de comunicare si management;
- Orientare catre client, seriozitate si flexibilitate;
- Studii superioare tehnice finalizate;
- Identifica furnizori alternativi de piese si subansamble si analizeaza ofertele acestora;
- Creativitate si spirit de initiativa;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Limba Engleza nivel mediu spre avansat;
- abilitatea de a lua decizii;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu atractiv.
Bonus pentru realizari deosebite.

Compania noastra si-a inceput activitatea in anul 2002 devenind pe parcurs una dintre firmele de top in domeniul tahografelor in judetul Maramures
Echipa noastra este formata din oameni responsabili, profesionisti, capabili sa raspunda celor mai inalte standarde si exigente.
Avand experienta in domeniu inca din anul 2002, serviciile noastre se pot adapta usor oricaror cerinte.