Reprezentant Comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jucător important în segmentul comercializării pieselor și echipamentelor destinate service-urilor auto, caută Reprezentant Comercial pentru zona MM, SM, SJ, BH.
Principalele sarcini:
• Consiliere tehnică și comercializare produselor,
• Pregătirea ofertelor de preț și pregătirea contractelor comerciale,
• Menținerea legăturii cu partenerii existenți și lărgirea portofoliului de clienți,
• Raportare.

CERINTE

• Experiență în vânzări (constituie avantaj experiența în comercializarea de jante, piese auto sau scule de mână și unelte profesionale),
• Orientare tehnică (studiile superioare nu sunt necesare),
• Cunoștințe PC,
• Permis de conducere,
• Cunoașterea limbilor engleză și maghiară (avantaj),
• Alte caracteristici personale: atenție la detalii, orientare către performanță, disponibilitate pentru învățare, flexibilitate, capacitatea de a lucra fără supraveghere directă.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant și toate resursele necesare desfășurării activității (telefon, laptop, mașină)
• Echipă tânără și dinamică,,
• Participare la cursuri și traininguri,
• O muncă interesantă, dinamică.