Manager - productie industriala

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Productivitatea forței de muncă;
• Reducerea costurilor materialelor și cheltuielilor generale;
• Respectarea termenelor limita;
• Securitatea in munca;
• Calitatea produselor si serviciilor;
• Imbunătățirea productivitatii muncii;
• Imbunatatirea sigurantei echipamentelor tehnice si utilizarea EPI;
• Imbunatatirea si respectarea termenelor limita (plecarea camionului cel tarziu la data de 26 a fiecărei luni);
• Pilotarea cu succes a oricarui potential proiect de transfer de activitate.

CERINTE

• viziune de perspectiva a dezvoltarii capacitatii de productie si vanzare (piete noi, clienti noi, etc.);
• cunostinte la nivel profesionist privind tendintele in domeniul de activitate al societatii la nivel national si international;
• competente de delegare si previzionare;
• abilitati de negociere, diplomatie, toleranta;
• capacitate de analiza si sinteza;
• discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
• spirit de ordine si disciplina;
• echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
• usurinta in comunicare;
• abilitati pentru lucru in echipa;
• corectitudine, flexibilitate;
• rezistenta la efort si stres;
• preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual.

BENEFICII OFERITE

Bonus anual, cu conditia sa realizeze indicatorii de performanta individuala mentionati in fisa postului

Deplasari: efectueaza deplasari frecvente, participa la evenimente in afara sediului societatii, in localitate, in Romania si in strainatate.
Birou: spatiu deschis.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/