Inginer Coordonator Instalare Echipamente de Joaca, Fitness si alte Echipamente de Distractie

Loftrek SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea completa a instalarii echipamentelor de joaca in tara (cca. 30 - 80% din timp) - project management - achizitie materiale, gasire echipamente, gestionare subcontractanti, orice alte activitati necesare pentru ducerea la bun sfarsit a proiectului
- Discutii tehnice cu clientii si potentialii clienti
- Pregatirea partii tehnice la caietele de sarcini pentru licitatii
- Vizitarea locatiilor in care s-au mai facut instalari si a locatiilor in care exista propuneri de instalare
- Rapoarte de activitate cu privire la instalarea echipamentelor, firmele si locatiile vizitate
- Intalniri cu clientii, medierea posibilelor conflicte, gasirea de solutii constructive
- Abilitatea de a gestiona multiple roluri

ATENTIE! Trimite CV-ul pe resurseumane@loftrek.ro si aplica online pe adresa:

CERINTE

- Experienta in constructii, proiectare sau arhitectura - inclusiv lucru in teren coordonand echipe de muncitori pe perioade indelungate
- Cunostinte tehnice in constructii - tipuri de betoane, fundatii,
- Abilitatea de a conduce o echipa de muncitori in constructii si de a coordona si superviza activitatea unui subcontractor
- Integritate, loialitate si prestanta profesionala
- Facultate tehnica, preferabil constructii sau arhitectura
- Limba Engleza - nivel conversational inclusiv tehnic
- Abilitatea de a conduce perioade lungi de timp (in delegatie intre 30 - 50% din timp)
- Abilitati foarte bune de comunicare cu persoane tehnice
- Rezistenta la stress si solicitare de durata
- Persoana orientata pe gasirea de solutii
- Constituie un avantaj experienta in lucrul cu primarii (cu integritate)
- Persoana cu atentie la detalii, estetica instalarii - montajele rar se fac dupa un proiect fix, trebuie luate decizii fie impreuna cu clientul fie trebuie propuse solutii dupa situatia existenta in teren

BENEFICII OFERITE

- telefon de servici
- training-uri platite
- masina de servici pe perioada montajelor

Loftrek SRL, înființat în 2006, este un furnizor responsabil de locuri de joacă, evenimente de mari dimensiuni pentru copii, adulți și deține de asemenea clubul Tzontzo din Baia Mare. Firma a instalat sute de locatii cu echipamente de joaca.