Inginer Productie - Baia Mare

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera un mediu de lucru profesionist, salariu peste media din piata, corelat cu experienta si potentialul, posibilitatea de dezvoltare profesionala.

CERINTE

Cautam pentru unul din clientii nostri, importanta companie din domeniul productiei de canapele de piele, ingineri cu experienta de minim 2 ani pentru postul de inginer productie pentru fabrica din Baia Mare.

Sunt necesare studii tehnice, experienta in productie intr-o companie care a implementat un sistem Lean manufacturing, cunostinte de limba engleza sau italiana.

Este necesara disponibilitate pentru lucru in Baia Mare, clientul ofera pachet de relocare.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.