Inginer Mecanic – Proiectant / Designer – Baia Mare

Professional HR Agency

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Proiecteaza si implementeaza modificari ale echipamentelor;
- Proiecteaza detaliile montajului utilizand sistemul 3D;
- Realizarea dosarului tehnic al echipamentului;
- Realizarea manualului de utilizare;
- Introducerea tuturor detaliilor in sistemul ERP;

CERINTE

- Experienta bogata in proiectare mecanica, 4-6 ani experienta;
- Bune cunostinte despre materialele si componentele folosite;
- 2-3 ani experienta in utilizare Solid Work, 3D;
- Studii tehnice;
- Engleza nivel avansat;
- Buna capacitate de lucru in echipa si dorinta de a imbunatati sistemele de lucru;
- Capacitate de organizare si lucru eficient.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru profesionist;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro