Inginer electro-mecanic (Departament Administrativ)

ATP EXODUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata pe acest post va intra in subordonarea directa a Administratorului de cladiri si spatii si va avea urmatoarele atributii si responsabilitati:

- Aplicarea planului si respectarea politicii de intretinere a cladirilor si spatiilor
- Realizarea activitatilor pe termen scurt si mediu pentru indeplinirea obiectivelor departamentului administrativ
- Asigurarea si monitorizarea utilizarii resurselor in cele mai bune conditii si in limitele agreate
- Aprovizionare conform necesarului intern
- Pastrarea legaturii cu furnizorii, institutiile statului, organele de control
- Reinnoirea sau vizarea la timp a autorizatiilor necesare functionarii departamentului administrativ
- Participare la elaborarea si monitorizarea proiectelor de constructie din cadrul firmei
- Respectarea procedurilor SMC in vigoare
- Participare si suport la efectuarea inventarelor
- Respectarea regulamentului intern

CERINTE

Candidatul pe care il cautam pentru acest post este:

- Foarte serios, foarte bine organizat, atent la detalii
- Proactiv
- Dinamic si flexibil
- Comunicativ
- Capabil sa conduca echipe
- Capabil sa dezvolte si sa urmareasca proiecte
- Preferabil absolvent al profilului electro-mecanica

ATP Exodus este o idee frumoasa devenita business de succes pe piata auto din Romania. Am inceput cu import si distributie de piese pentru camioane si ne-am dezvoltat continuu. Azi, oferim o gama complexa de produse si servicii pentru autovehicule prin Centrele Autorizate de Vanzari si Service pentru marci de renume: Mercedes-Benz, Mazda, Opel si MAN, si nu in cele din urma, importul si distributia de piese camioane pentru Romania, Serbia, Bulgaria, Ungaria.

Suntem o organizatie orientata catre dezvoltare personala si profesionala, in care oamenii isi sporesc capacitatea de a obtine rezultatele pe care le doresc cu adevarat, in care sunt create noi tipare de gandire, in care aspiratiile colective nu sunt ingradite si in care angajatii practica in continuu munca in echipa, beneficiind astfel de avantajele sinergiei.
Ne raportam la valori morale si standarde de lucru performante si fiecare actiune se concretizeaza intr-un plus de profesionalism si rezultate eficiente in serviciile oferite clientului.
Valoarea companiei consta in indeplinirea cu seriozitate a responsabilitatilor, atingerea obiectivelor, obtinerea increderii clientilor si, de ce nu, a societatii in ansamblu.

Alatura-te noua si vei fi parte dintr-o echipa "de Incredere"!

www.atp-exodus.com