Inginer controlul calitatii - Baia Mare

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco isi ajuta partenerul, o companie importanta din domeniul electronic din Baia Mare, sa isi gaseasca

Inginerul Responsabil pentru Controlul Calitatii (barbat sau femeie)

Postul este disponibil pentru ca actualul responsabil se intoarce in tara sa natala, Italia.
Principalele sarcini ale acestui important membru al echipei vor fi:

raspunde de controlul calitatii in companie
cunoaste instructiunile de lucru privitoare la produsele companiei
are responsabilitatea respectarii cerintelor din punct de vedere calitativ a conditiilor impuse de client
este responsabil de gestionarea reclamatiilor din punct de vedere a calitatii de la client
cunoaste si gestioneaza SMQ ISO 9001:2001
colaboreaza cu departamentul de Calitate al companiei-mama din Italia
colaboreaza cu departamentul de proiectare al companiei-mama din Italia

CERINTE

Dorim sa ne intalnim daca:
- sunteti calificat/a ca si inginer electric, electromecanic sau electrotehnic (cu sau fara experienta)
- va simtiti energic/a
- capabil/a sa relationati cu femei (85% dintre angajati sunt femei)
- cunoasteti limba italiana minim la nivel B1
- cunoaste limba engleza minim la nivel B2
Toate conditiile de mai sus suntobligatorii.

BENEFICII OFERITE

Ce aveti de castigat:

- Un pachet de beneficii foarte atragator pentru piata din Romania
- Un colectiv tanar intr-o companie in crestere, cu radacini solide
- Training (instruire) la intrarea pe post de un specialist (cel care elibereaza postul)
- Training (instruire) specifica la diferite intervale de la angajare

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro