Inginer auto - Inspector I.T.P - cl II si III ,

lou reton mary srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de Inspectii tehnice periodice autoturisme I.T.P,autoutilitare si camioane
Verificari ,instalari si calibrari tahografe si limitatoare de viteza
Activitati:
Efectueaza inspectii tehnice periodice
Efectueaza instalari ,verificari si calibrari tahografe
Descarcare si prelucrare date din tahografe
Invata produsele , serviciile si caracteristicile tehnice

CERINTE

Facultate DE PROFIL AUTO
Experienta minim 1 an
Cunostinte PC: Word, Excel
Carnet de conducere minim B si C
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - sa relationeze usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Personalitate puternica, Dornic sa invete lucruri noi
Foarte muncitor, rezistent la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil in functie de experienta dvs. actuala
Carte de munca
Conditii de lucru moderne
Program de instruire
Cursuri pentru obtinere atestat inspector I.T.P si inspector tahografe- daca este cazul
Cursuri de scolarizare si instruire periodica

Compania noastra si-a inceput activitatea in anul 2002 devenind pe parcurs una dintre firmele de top in domeniul tahografelor in judetul Maramures
Echipa noastra este formata din oameni responsabili, profesionisti, capabili sa raspunda celor mai inalte standarde si exigente.
Avand experienta in domeniu inca din anul 2002, serviciile noastre se pot adapta usor oricaror cerinte.