Graphic design - magazin online

SC Belnadi Reper SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea materialelor de design aferente magazinului online, incluzand logo, bannere, imagini, layout-uri pentru pagini, etc
- Dezvoltarea materialelor de design aferente campaniilor de email marketing si cele dedicate promovarii pe retelelor sociale.
- Conceperea textelor aferente mesajelor publicitare in corelatie cu cerintele de relevanta

CERINTE

- Foarte bune cunostinte de grafica: Photoshop, Illustrator, CorelDraw, etc.;
- Capabilitatea de a construi lucrari simple dar de calitate, clare si cu impact
- Capacitatea de a crea ansambluri de imagini corelate care sa exprime impreuna valoare si identitate
- Constituie avantaj experienta anterioara in vanzari din mediul online, atat in ceea ce priveste impactul si optimizarea imaginilor cat si alegerea textelor relevante si convingatoare (aferente imaginilor)
- Constituie de asemenea avantaj experienta anterioara in email marketing
- Creativitate, responsabilitate, atentie la detalii, preocupare pentru perfectionare, integritate
- Disponibilitate pentru program de lucru in a doua parte a zilei

Oferim calitate si eleganta prin intermediul produselor promovate online
Dezvoltam un mediu de lucru placut bazat pe colaborare, colegialitate si atitudine pozitiva