Grafician / Ilustrator Jocuri Flash

MICLĂUŞ IONUŢ LIVIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Candidatul ideal are Photoshop-ul ca prieten de multi ani de zile, stie sa urmeze cerinte intr-un mod creativ si este pasionat de grafica si design. Experienta cu o tableta grafica este un mare avantaj, la fel cum e si experienta in programe de modelare si randare 3D. Cautam un grafician care nu vine sa umple programul de 8 ore, ci pentru a isi imbunatati constant abilitatile si pentru a avea zilnic satisfactia ca munca lui e apreciata de milioane de oameni in fiecare luna.

Descrierea jobului:

Postul de ilustrator consta in conceperea graficii pentru jocuri Flash.

Puteti vedea doua exemple de jocuri flash aici:

Responsabilitatea ta este sa creezi interfata, decoruri, ecranul de titlu, obiecte si personaje, lucrand cu colegii programatori pentru a uni grafica si codul.

Beneficiile tale sunt urmatoarele:

- libertate mare de a-ti impune propria viziune asupra muncii tale
- program lejer, deadline-uri flexibile si usor de atins
- salar proportional cu performanta, bonusuri

Descrierea companiei:

CrazyCubz se ocupa cu dezvoltarea si distribuirea de jocuri flash.

CAUTAM DOAR PERSOANE CU EXPERIENTA IN GRAFICA SI PERSOANE DIN BAIA MARE / CLUJ NAPOCA!!!

CERINTE

Cunostinte minime Adobe Photoshop, Ilustrator, Flash