Programator Action Script3 (Flash) / C# (Unity3D)

CrazyCubz

Job expirat

RESPONSABILITATI

CrazyCubz cauta persoane talentate si pasionate de Adobe Flash, ActionScript3 si C#. Cautam persoane care au experienta in domeniu, pasionate de jocuri si care stiu sa urmeze niste cerinte intr-un mod creativ! Cautam persoane care doresc sa isi imbunatateasca cunostiintele si abilitatile in mod constant, nu persoane care vin sa umple programul de 8 ore! Experienta in C# si JavaScript pentru jocuri 3D prezinta un avantaj! Postul de game developer consta in conceperea engine-ului pentru jocuri Flash 2D/Jocuri 3D.

CAUTAM DOAR PERSOANE CU EXPERIENTA, PERSOANE DIN BAIA MARE SAU CLUJ NAPOCA!!!

CERINTE

- Experienta in ActionScript3, Flash, C#
- Abilitatea de adaptare rapida si usoara la noi limbaje de programare, cunoasterea C# prezinta un avantaj
- Respectarea deadline-urilor
- Participarea cu idei noi de imbunatatire a engine-ului pentru jocurile actuale si viitoare
- Abilitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- Salar atractiv + Bonusuri in functie de performanta
- Program flexibil + Atmosfera lejera
- Libertatea de a-ti impune propria viziune asupra muncii tale
- Deadline-uri flexibil si usor de atins

CrazyCubz se ocupa cu dezvoltarea si distribuirea de jocuri flash.