FLASH DESIGNER / DEVELOPER

Arxia

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Construim o echipa de developeri si designeri Adobe Flash de elita. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa dezvolti solutii Flash pentru unele din cele mai mari si mai cunoscute companii din Romania si din lume, te invitam sa ne intalnim.
- Locatia postului este in Cluj-Napoca.

CERINTE

- Talent si experienta in realizarea de animatii si interfete de aplicatii Rich Internet utilizand Adobe Flash Studio.
- Cunostinte excelente de Flash AS si/sau Java.

BENEFICII OFERITE

- Oferim un salariu de baza peste medie, la care adugam bonusuri consistente in functie de proiecte si performante.

Divizia de Media Interactiva a companiei Arxia creeaza solutii Rich Internet utilizand Adobe Flash. Printre aplicatiile dezvoltate se numara: Planning Wiz, aplicatie de amenajari interioare online si Arxia Distributie Digitala, solutie pentru publishing si distributie digitala.