Copywriter

SC Trencadis Corp SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai șansa de a te alătura unei echipe IT de top, intr-un mediu de lucru dinamic și oportunități excelente de dezvoltare profesională! Alatura-te echipei noastre pe pozitia: Copywriter!

Responsabilitati:

Upload content pe site-uri;
Realizare arhitecturi de content si materiale proiecte (manuale utilizare, oferte customizate)
Redactare articole pentru paginile web ale clientilor;
Realizare campanii social-media;
Asigurare suport tehnic clienti;
Activități administrative si de suport.

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Cunoștințe limba engleză;
Foarte bune abilități de operare PC, Office, Internet;
Persoană creativa, bine organizată, cu spirit de inițiativă;
Atenție riguroasă la detalii și capacitatea de a realiza mai multe sarcini concomitent;
Permis conducere cat.B;
Experiența pe un post similar prezintă avantaj.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Oportunități de dezvoltare profesională;

Vizitează-ne și vezi mai multe detalii despre echipa noastră pe www.trencadis.o.

Trimite un CV și o scrisoare de intenție prin care să ne convingi că ești cel mai bun candidat pentru acest post, pe adresa: jobs@trencadis.ro, cu subiect: Copywriter.

Compania noastră este axată pe dezvoltarea de soluții de reconfigurare optimă a activităților sectorului public în interacțiune cu beneficiarii finali - cetățenii. Prin tehnologie, design și comunicare urmărim fluentizarea proceselor instituționale, inovarea și adaptarea acestora în acord cu evoluția societății.