COORDONATOR RETAIL

AC HELCOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea obiectivelor de vanzari, incasari si dezvoltare a zonei coordonate.
Coordonarea echipei de vanzari din subordine.
Organizează activitatea retelei din punct de vedere al resurselor:
- umane: asigurarea cu personalul necesar; instruirea iniţială şi continuă a personalului, specific activităţii desfăşurate de fiecare angajat ; evaluarea activităţii personalului din subordine
- financiare : incadrarea in bugetul de cheltuieli alocat
- materiale : autoturismele şi echipamentele din dotare să funcţioneze, gestiunea corectă a medicamentelor
- organizaţionale

CERINTE

Studii superioare, experienta in distributie si vanzari de minim 3 ani ( preferabil domeniul farmaceutic ), cunoasterea unei limbi straine, operare PC, experienta in coordonare.
Bune abilitati de negociere, organizare si comunicare
Competente manageriale
Spirit analitic si comercial
Energic, flexibil, adaptabil

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial atractiv ( fix + bonusuri ), autoturism de serviciu, telefon mobil, posibilitatea afirmarii intr-un mediu de munca profesionist.
Asiguram confidentialitatea tuturor aplicatiilor.

Compania Farmaceutica AC HELCOR este producator si distribuitor de medicamente cu prescriptie medicala, OTC si Suplimente Natritive in Romania si in afara tarii, de peste 10 ani.