CONSULTANT VANZARI TEHNIC SI COMERCIAL

S.C. Eltrex S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

ELTREX este unul dintre principalii furnizori de servicii in domeniul instalatiilor electrice industriale, automatizarilor de proces si tablouri electrice industriale, pe piata interna si internationala.
Proiectele tot mai numeroase in industria automotive pe pietele din Europa si Africa certifica profesionalismul si standardele inalte de calitate la care ne raportam.

Responsabilitati:
- Prospecteaza piata, viziteaza potentialii clienti in judetele din Transilvania
- Identifica nevoile potentialilor clienti si participa la elaborarea ofertei tehnice-comerciale impreuna cu departamentul Proiectare-Ofertare
- Pastreaza relatia cu clientul pe parcursul derularii contractului cu scopul de a monitoriza nivelul de satisfactie al clientului.
- Actualizeaza raportul de activitate.
- Studiaza si valorifica tendintele pietei impreuna cu Directorul de dezvoltare

CERINTE

- Experienta relevanta in vanzare de servicii in domeniul tehnic, B2B
- Abilitati tehnice
- Studii superioare, de dorit in domeniul electrotehnic
- Abilitatea de a stabili si consolida relatii de colaborare pe termen lung cu potentialii clienti.
- Disponibil la deplasari in zona arondata
- Permis auto cat. B
- Limba engleza nivel avansat
- Domiciliul in Timisoara NU ESTE O CONDITIE. Activitatea se poate organiza si in conditii de "Home office" oriunde in Transilvania

BENEFICII OFERITE

- Salar fix plus comision
- Bonuri de masa
- Masina de serviciu
- Prime de Paste si Craciun
- Alte prime in functie de rezultate