CONSILIER JURIDIC

ROCREDIT IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizeaza derularea procedurii de executare silita in toate formele efectuate de executorii judecatoresti in vederea recuperari creantelor cu respectarea termenelor legale ;
- Coordoneaza relatia cu executorii judecatoresti parteneri
- Monitorizeaza litigiile cauzate de procedurile de executare silita in vederea aparari intereselor institutiei

CERINTE

- Absolvent/a studii juridice;
- Minim 1 an experienta in activitati juridice (experienta in colectare si recuperare creante constituie un avantaj);
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere si abilitati de solutionare de probleme;
- Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor;
- Atentie sporita la detalii, persoana organizata;
- Permis conducere categoria B (optional).
- Domiciliul in Baia Mare

BENEFICII OFERITE

- PACHET SALARIAL ATRACTIV
- BONURI DE MASA

DESCRIEREA FIRMEI

INSTITUTIE FINANCIAR NEBANCARA