consilier financiar

mircea covaciu pfa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei, in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite
- raportarea activitatii superiorului ierarhic
- vanzarea in functie de nevoile clientului

CERINTE

PROFIL CAUTAT
Daca esti o persoana:
• Dornica sa‐si cladeasca o cariera financiar‐bancara;
• Dornica sa aiba un statut independent ca PFA sau SRL;
• Cu abilitati remarcabile de comunicare si relationare;
• Organizata si orientata catre rezultate;
te asteptam sa ne convingi ca TU meriti sa faci parte din cea mai motivata si motivanta echipa de vanzari de produse financiar‐bancare din Romania.

BENEFICII OFERITE

» Venituri substantiale, in functie de performanta, sub forma de comision+bonusuri+componenta fixa;
»Oportunitati reale de promovare in cariera;
» Recunoasterea performantelor de top prin concursuri motivante;
» Mediu de lucru profesionist alaturi de o echipa performanta;
» Program de training profesionist;
» Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate

activitate de consiliere financiara adresata persoanelor fizice