Business Consultant

Corporate Sales Division Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

• Prospectarea clientilor tinta
• Contactarea prin intermediul telefonului sau pe e-mail a clientilor si prospectilor;
• Stabilire intalniri pt agentii de teren
• Promovarea si vanzarea serviciilor intr-o maniera cat mai eficienta si profesionala.
• Program de lucru luni - vineri ( 9.00-18.00, 1.30 h pauza inclusa in program);
Activitate de birou;

CERINTE

Candidatul ideal:

• Atitudine pozitiva si orientata catre client;
• Bune abilitati de comunicare si de negociere;
• Persoana organizata, orientata catre rezultate si gasirea de solutii;
• Buna cunoastere a pachetului Office;
• Studii medii finalizate prin diploma de bacalaureat sau studii superioare ( finalizate);

BENEFICII OFERITE

• Acordare training de specialitate;
• Atmosfera placuta de lucru in cadrul unei echipe dinamince, experimentate si tinere;
• Posibilitate de avansare in concordanta cu performanta demonstrata.
• Salariu fix, bonus din vanzari,

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta pe segmentul business