Biolog - monitorizare avifaunistică

Consaltis Consultanta si Audit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un proiect de monitorizare a speciilor de păsări din zona orașului Baia Mare avem nevoie de doi biologi cu experiență în activitatea de monitorizare pentru o perioadă de 6 luni (01.07.2015-31.12.2015). Activitatea constă în:
- Stabilirea punctelor de monitorizare;
- Stabilirea metodelor de monitorizare;
- Realizarea monitorizării pe perioada stabilită;
- Elaborarea raportului;
Se asigură contract de muncă pe perioadă determinată, bonuri de masă și decontarea cheltuielilor de transport.

CERINTE

Experiență în activitatea de monitorizare avifaunistică.
Absolvent al Facultății de Biologie.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masă;
- Decontare transport

Activitatea noastră îşi propune să optimizeze resursele unei organizaţii şi, în acelaşi timp, să îmbunătăţească eficienţa proceselor, trainingul, selecţia şi integrarea resurselor umane şi tehnologice, în conformitate cu nevoile specifice activităţii economice respective.