Asistent Manager

SC Trencadis Corp SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Asigura comunicarea dinspre management, catre toate departamentele companiei si invers;
Asigura implementarea deciziilor managementului la nivelul fiecarui departament;
Monitorizeaza fluxul si implementarea deciziilor de management;
Organizeaza și centralizeaza documentele interne;
Asigura suport managementului;
Elaborareaza și redacteaza documente sau rapoarte solicitate de manager;
Organizeaza agenda, intalnirile si a activitatile coordonate de management;
Pastreaza si asigura legatura cu clientii, furnizorii, partenerii;
Participa la sedintele managementului si redacteaza minuta intalnirilor;

CERINTE

Studii superioare;
Abilitati foarte bune de comunicare scris si vorbit;
Cunoștințe limba engleză;
Foarte bune abilități de operare PC, Office, Internet (avantaj google drive);
Persoană bine organizată, cu spirit de inițiativă, proactiva;
Atenție riguroasă la detalii și capacitatea de a realiza mai multe sarcini concomitent;
Permis conducere cat.B;
Experiența pe un post similar prezintă avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Oportunități de dezvoltare profesională;

Compania noastră este axată pe dezvoltarea de soluții de reconfigurare optimă a activităților sectorului public în interacțiune cu beneficiarii finali - cetățenii. Prin tehnologie, design și comunicare urmărim fluentizarea proceselor instituționale, inovarea și adaptarea acestora în acord cu evoluția societății.