Asistent Farmacie Drogherie Baia Mare

SC Apolonia Farm S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor farmaceutice
- Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii compani
- Stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- Prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei
- Executa si coordoneaza activitati specifice
- Intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.

CERINTE

- Cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice reprezinta un avantaj
- Studii absolvite (Medicina / Farmacie,colegiu);
- Experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara
- Cunostinte de PC
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- Putere de convingere;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- Rezistenta la stres;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate asociere
- Pachet salarial corelat cu performanta
- Mediu de lucru profesionist
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

Distributie produse parafarmaceutice pe zona de N-V, cu sediu si depozit in Baia Mare, cu o unitate de tip Drogherie proprie si posibilitate de a mai deschide puncte de lucru similare in judet.