Anunt pentru viitoarea noastra secretara !

ATHORE DELITE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru completarea echipei o colegă sau un coleg pentru activitati zilnice de secretariat.

Dosare, mailuri, telefoane, scrisori, expeditii si alte asemenea activitati specifice muncii de birou.

Domeniul in care activam este dotarea cu articole textile a hotelurilor si restaurantelor din Romania, iar in perspectiva apropiata din Ungaria si Austria.

CERINTE

Ne dorim o persoana ordonata, atenta la detalii, comunicativa. Fara emotii cand vine vorba de telefon, indiferent de limba vorbita. O buna cunoscatoare a limbii romane, atat vorbite cat si scrise. De asemeni o buna cunoscatoare a MS Office si prietena cu mailurile. Disponibila la program de 8 ore, de luni pana vineri.

BENEFICII OFERITE

Daca te regasesti in cele de mai sus si te atrage domeniul in care activam, te asteptam sa ne ajuti in munca noastra zilnica din birou, unde vei gasi un mediu de lucru extrem de deschis, motivant profesional, personal si financiar.

Aplica acum pentru postul nostru trimitand un CV si o scrisoare de intentie. Vei fi apoi contactat(a) pentru interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Solutii textile pentru hoteluri si restaurante