Angajez ingineri in constructii, fierari, dulgheri si muncitori necalificati.

Tiger Wood

Job expirat

RESPONSABILITATI

Construirea de structuri şi lucrări din beton armat
Executarea de tencuieli si placari pe fatade la constructii de orice fel. Finisarea elementelor de constructii.
Citirea si interpretarea planurile de executie si cele de detaliu pentru executarea lucrarilor in conformitate cu proiectul de executie.
Efectuarea calculelor matematice simple de apreciere a necesarului de materiale pentru executarea lucrarilor de dulgherie.

CERINTE

Se cere experienta in constructii, seriozitate, punctualitate, profesionalism.

BENEFICII OFERITE

Firma ofera posibilitatea plecarii in Canada cu contract de munca legal in constructii.

Firma canadiana cu punct de lucru in Baia Mare, ofera posibilitatea plecarii in Canada cu contract de munca legal in constructii.