Angajez Agent Vanzari Tabla -Tigla metalica

SC LAZ&STEF SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deplasarea 100% din timp pe teren
- Identificarea caselor in constructie, care urmeaza sa monteze acoperisul, persoane fizice sau montatori
- Identificarea montatorilor de tabla cu care sa inceapa colaborarea
- Masurarea acoperisul gasit, cu ruleta sau cu laserul
- Calcularea acoperisului pe hartie stas
- Comunicarea pretului clientului
- Facturarea unui avans, din valoarea totala a proiectului

CERINTE

- Experienta de minim 1 an in domeniul vanzarilor - materiale de constructii
- Experienta cu lucrul la inaltime
- Excelente abilitati de comunicare,relationare si negociere
- Persoana dinamica, orientata catre cerintele clientului
- Studii finalizate (studiile tehnice reprezinta avantaj)
- Permis auto - categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari
- Persoana stabila, organizata, serioasa, diplomata

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv
- Carte de munca
- Mediu de munca dinamic
- Evaluari permanente ale performantei cu posibilitatea cresterii salariale
- Posibilitatea evolutiei in cadrul companiei
- Masina de servici
- Smartphone
- Laptop
- Bonuri de masa
- Comision din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

LAZ&STEF CENTRU COMERCIAL