Angajare reprezentant comercial

Ceconii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea şi vânzarea întregului portofoliu de servicii şi produse tipografice, fiind
răspunzător de realizarea planului de vânzări
- creşterea portofoliului de clienţi, urmărirea şi fidelizarea clienţilor existenţi
- urmărirea comenzilor (de la ofertare pana la livrare) precum şi a încasărilor facturilor la
termenele stabilite prin contractele semnate cu clienţii
- asigură implementarea strategiei de marketing a firmei.

CERINTE

- Studii superioare ;
- Experienta in vanzari / key account management
- Limba engleza – nivel avansat;
- Abilitati numerice si de orientare spre calcul matematic;
- Abilitati de autocontrol si initiativa;
- Abilitati de negociere ;
- Persoana sociabila, organizata, atenta la detalii, orientata spre nevoile clientilor, proactiva ;
- Sa aiba o atitudine serioasa, placuta, profesionista si respectabila ;
- Disponibilitate la program prelungit, in special in perioada sezonului de vanzari (octombrie –
decembrie)
- Experienta in domeniul poligrafic reprezinta un avantaj important;

BENEFICII OFERITE

- un pachet salarial foarte motivant şi tichete de masă
- masina de serviciu, telefon

Ceconii SRL este o tipografie universala , specializata in tipar pe masini plane si rotative, avand dotari tehnice de ultima generatie, atat pe partea de tipar cat si pe partea de finisare.