Angajam tehnician service imprimante

Fleet Out

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :

- diagnosticarea si repararea imprimantelor
- suport tehnic telefonic
- intretinerea imprimantelor
- modificarea imprimantelor

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- absolvent studii superioare in domeniul tehnic
- cunostinte de utilizare PC nivel avansat
- limba engleza nivel mediu
- Permis de conducere categoria B
- cunostinte hardware IT
- Pasionat de domeniul reparatii
- abilitati dezvoltate de planificare si organizare
- abilitati dezvoltate de comunicare si relationare cu clientii
- abilitati foarte bune de exprimare verbal si in scris
- persoana flexiblia, pozitiva, consecventa, motivata, receptiva la informatii noi

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
- Oportunitati de dezvoltare personala
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
- Salar motivant
- Bonsuri din realizari
- Bonuri de masa
- Bonusuri de sarbatori si concediu

Pentru mai multe informatii despre domeniul nostru de activitate si diviziile noastre, va invitam sa vizitati site-urile companiei www.amddigitalgrup.ro