Angajam MONTATORI si TINERI fara experienta

SC Ghise Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea celor mai bune solutii tehnice privind asamblarea si montajul mobilierului si accesoriilor
- Participare activa pentru gasirea solutiilor de imbunatatire a gradului de satisfactie a clientilor
- Respectarea normelor privind activitatea de manipulare si montaj a produselor

CERINTE

- Seriozitate, perseverenta, simtul detaliului
- Experienta in activitati de tamplarie, producţie sau montaj mobila reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

* pachet salarial extrem de atractiv si de motivant
* prime si pachete de sarbatori
* transport gratuit dus-intors (Baia Mare-Fabrica Ghise Design)
* training de specialitate
* oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si foarte bine pregatita caracterizata prin entuziasm si initiativa
• Pachet salarial format din: salariu motivant si bonusuri de performanta
• Dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate
• Oferim conditii de munca la standarde Europene !

Pe piata din 1996, SC Ghise Design SRL este o societate cu capital romanesc, cu unic actionar, producatoare de mobilia personalizata. Aceasta integreaza toate noutatile tehnologice si tendintele din domeniu, raspunzand astfel exigentelor clientilor si asigurand totodata o imbinare reusita intre confort, calitate si stil. Folosim astfel doar materii prime si accesorii premium - compozit de la Corian, Hi-max, Kerrock; accesorii Blum si Hettich.