Angajam medic veterinar cu experienta

S.C. MAGUS S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spitalul veterinar din cadrul complexului Gini House din Lapusel angajeaza medici si tehnicieni veterinari pentru animale de companie. Oferim un mediu de lucru profesionist si ultra-dotat cu echipamente medicale de ultima generatie pentru cei care doresc un loc de munca full-time pe durata lunga. Va asteptam sa va alaturati echipei noastre de profesionisti. www.ginihouse.ro

CERINTE

Experienta de minim 3 ani in domeniul veterinar(animale de companie) pentru postul de medic veterinar

Experienta in radiologie/ecografie/chirurgie constituie un mare avantaj

Compania Magus a fost fondata in 1992. Complexul Gini House , detinut de companie este un complex ultramodern compus din Spital Veterinar, pensiune canina-felina, dresaj canin fiind construit pe o suprafata de 1.3 hectare.

Spital superdotat cu echipamente moderne care acopera toate domeniile medicale