Angajam Asistent manager

SC Chocolate Adventure SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Facturarea/avizarea marfurilor care ies din gestiune.

Urmarirea stadiului de implementare a deciziilor luate de managerul direct. Asigurarea bunei desfasurari a lucrurilor conform cerintelui acestuia si respectarea tuturor normelor si procedurilor de lucru.

Mentinerea legaturii cu clientii, partenerii firmei sau colegii, atat prin e-mail, cat si telefonic este una dintre atributii.

Pregatirea materialelor inaintea unor intalniri importante, sedinte, etc, precum si managementul departamentului administrative: corespondenta, preluare apeluri, gestionarea documentelor, primirea/transmiterea actelor prin posta/curier.

Intocmirea de rapoarte specifice, prezentari, oferte, asigurarea protocolului si confidentialitatea informatiilor in cadrul companiei.

CERINTE

Cunostinte de contabilitate si de operare in programul WinMentor.
Cunoasterea limbilor engleza si franceza la nivel mediu-avansat.

BENEFICII OFERITE

Telefon de serviciu.