Angajam agent livrator pe judetul Maramures

SC ROSSELL & CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului de distributie, in zona arondata;
- Efectueaza incasarea dupa programarea de incasari.

- Raspunde de integritatea marfurilor preluate din firma pana la livrare
- Cunoasterea si respectarea in principal a urmatoarelor acte normative:
- Regulamentul privind circulatia pe drumurile publice;
- Proceduri de lucru pe linie auto valabile in cadrul firmei.

CERINTE

- Detine permis categoria B (minim 1 an experienta, sau 10.000 km)
- Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat), fara cazier judiciar
- Buna capacitate de autoorganizare
- Lucreaza bine si in conditii de stres
- Sociabil, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si bonusuri din vanzari
- telefon de serviciu
- masina de serviciu

SC ROSSELL & CO SRL este unicul importator în România a produselor Almdudler. Compania noastră a început distribuția pe partea de nord-vestul țării începând cu locații HoReCa și ulterior cu supermarketurile tradiționale versus moderne. Obiectivele noastre sunt de a ne extinde pe piata din România și de a face cât mai cunoscut și accesibil produsele Almdudler consumatorilor din Romania prin oferirea de o alternativă mai sănătoasă a băuturilor răcoritoare pentru a satisface cerințele consumatorilor exigenți iar pe viitor extinderea continuă a portofoliului de produse premium.