Angajăm operator date facturare serviciu clienți - Baia Mare

SC NIAGARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie națională de distribuție, angajăm operator date facturare, cu carte de muncă, program "Full Time".
Depozitul este situat în Baia-Mare.

Program de lucru:
- De luni până vineri, între 08.00~16.00;
- Sâmbăta și Duminica liber.

Salarizare: se va negocia în urma interviului.

CV-urile trebuiesc trimise pe adresa de email: job[at]sportsart.ro

IMPORTANT!!! Va rugam sa inlocuiti termenul [at] cu semnul A-rond (coadă de maimuță), in caz contrar nu veti putea trimite emailul!

Selecția pentru interviu se va face în urma analizei CV-urilor dvs.

IMPORTANT !!!
- Vă rugăm să nu trimiteți mesaje pe site, nu răspundem mesajelor scrise pe site, trebuie să trimiteți CV-ul la adresa de email indicată în anunț! Doar CV-urile trimise prin email, vor fi verificate!
- De asemenea, vă rugăm ca în emailul pe care-l trimiteţi, să specificaţi postul vizat și localitatea, deoarece avem disponibile mai multe posturi, în mai multe locații din țară!

CERINTE

Cerințe:
- utilizare/operare calculator PC;
- cunoașterea utilizării pachetelor software Microsoft Office (Excel, Word), Libre Office;
- amabilitate, rabdare, bun comunicator;

Cunoașterea utilizării unui program software de gestiune marfă (Gestnet-Arhimede), reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Asigurăm transport dus-întors la locul de muncă.