Angajăm gestionar depozit - Baia Mare

SC NIAGARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de distribuție suplimente alimentare pentru sportivi din Baia Mare, angajăm gestionar depozit, persoană cu experiență în gestiune, pentru gestionarea stocurilor de marfă din depozit, facturare, întocmire documente de transport, recepționare și confirmare comenzi agenți comerciali și magazin online.

Program:
Luni-Vineri: 08-00~16.00
Sâmbăta și Duminica: Liber

Vă rugăm să trimiteți CV-urile prin email, la adresa: gestionar@sportsart.ro

Selecția pentru interviu se va face în urma analizei CV-urilor dvs.

IMPORTANT !!!
- Vă rugăm să nu trimiteți mesaje pe site, nu răspundem mesajelor scrise pe site, trebuie să trimiteți CV-ul la adresa de email indicată în anunț! Doar CV-urile trimise prin email, vor fi verificate!
- De asemenea, vă rugăm ca în emailul pe care-l trimiteţi, să specificaţi postul vizat, deoarece avem disponibile mai multe posturi, în mai multe locații din țară!

CERINTE

Cerințe: persoana ordonată;

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractivă.
Asigurăm transport la locul de muncă.

Companie nationala de distributie a produselor pentru sportivi: suplimente nutritive, echipamente si accesorii pentru culturism si fitness.