Angajăm agent vânzări pe Ardeal si Moldova

SC NIAGARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie națională de distribuție suplimente alimentare, angajăm reprezentant vânzări (agent vânzări) pentru zona Ardeal si Moldova.

Salarizare: se va negocia în urma interviului.

CERINTE

CV-urile trebuiesc trimise pe adresa de email: jobs[at]xgn.ro

ATENȚIE!!!
- Înlocuiți "[at]" cu semnul a-round (coadă de maimuță), în caz contrar nu veți putea trimite emailul!!!
- Doar CV-urile trimise prin email la adresa menționată mai sus vor fi analizate, nu răspundem la mesaje pe site, iar în faza selecției CV-urilor nici nu acceptăm alte metode de contact/comunicare.

Vă mulțumim pentru înțelegere și interes.

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial motivant.

Asigurăm mașină de serviciu, telefon de serviciu, comisioane și bonusuri, program flexibil, etc.

Companie nationala de distributie a produselor pentru sportivi: suplimente nutritive, echipamente si accesorii pentru culturism si fitness.