Angajăm agent comercial - Baia Mare

SC NIAGARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comercială din Baia Mare, angajăm agent comercial pentru distributie suplimente alimentare, produse farmaceutice, etc...
Salarizare atractivă și bonusuri.

Vă rugăm să trimiteți CV-urile prin email, la adresa: job[at]sportsart.ro

IMPORTANT !!! - Pentru a putea trimite email-ul, trebuie sa inlocuiti "[at]" cu semnul "A-Rond" (coada de maimuta)!!!

Selecția pentru interviu se va face în urma analizei CV-urilor dvs.

IMPORTANT !!!
- Vă rugăm să nu trimiteți mesaje pe site, nu răspundem mesajelor scrise pe site, trebuie să trimiteți CV-ul la adresa de email indicată în anunț! Doar CV-urile trimise prin email, vor fi verificate!
- De asemenea, vă rugăm ca în emailul pe care-l trimiteţi, să specificaţi postul vizat, deoarece avem disponibile mai multe posturi, în mai multe locații din țară!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Program flexibil.

Companie nationala de distributie a produselor pentru sportivi: suplimente nutritive, echipamente si accesorii pentru culturism si fitness.