AGENT VANZARI DIVIZIA CARNE

SC ONCOS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautarea de noi clienti si dezvoltare zona, mentine relatiile cu acestia pe termen lung
- Viziteaza clientii din teritoriul alocat conform planului stabilit
- Promoveaza ofertele comerciale ale companiei in acord cu strategia stabilita
- Realizeaza planul de vanzari si de incasari
- Activitati administrative: rapoarte, situatii, participari la sedinta

CERINTE

- Absolvent studii medii, studiile superioare constituie avantaj
- Experienta minima 1 an in domeniul vanzarilor directe
- Detinator permis de conducere categoria B
- Aptitudini foarte bune de comunicare, negociere, relationare
- Orientare catre client si rezultate
- Persoana dinamica, motivata si organizata
- Disponibilitate pentru deplasare si program prelungit

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale bune;
OFERIM CONDITII DE RELOCARE

Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun