Agent vanzari de Top

S.C. Top Market Comimpex S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai o atitudine pozitivă, eşti perseverent, hotărât, ai dorinţa de a reuşi şi eşti plin de entuziasm? îţi doreşti SOLUŢII şi vrei să faci lucrurile diferit, NOI venim cu o nouă abordare menită să te ajute în dezvoltarea ta .
Pentru că ne dorim OAMENI de TOP în echipa TOP MARKET!

CERINTE

CUM ar trebui să fii?
• Să ai foarte bune abilităţi de comunicare;
• Să fii orientat spre nevoile clienţilor, dar şi ale consumatorilor;
• Cu un spirit de organizare dezvoltat şi orientat spre rezultate;
• Reprezintă un avantaj dacă ai experienţă profesională în domeniul vânzărilor;
• Cu studii medii (diplomă de bacalaureat);
• Să deţii permisul de conducere categoria B, minim 1 an vechime.

BENEFICII OFERITE

TREBUIE doar să îţi doreşti:
• CÂŞTIGURI MARI (la realizarea targetelor lunare);
• BONUSURI pentru depăşirea obiectivelor;
• EXCURSII pentru angajaţii companiei (pentru recompensarea celor mai buni);
• BENEFICII (autoturism şi telefon de serviciu, palm, acces la biblioteca firmei etc.);

Firma Top Market activează în domeniul distribuţiei de produse alimentare din 1993.

Încă din primii ani am încercat să fim aproape de clienţii noştri, câştigându-le încrederea prin seriozitatea de care am dat mereu dovadă. Probabil că aceasta apropiere a fost “motorul” aplicării celor mai moderne tehnici de distribuţie şi, implicit, “cauza” creşterii companiei.

Privim spre viitor cu încredere, dornici să ne adaptăm în continuare cerinţelor tot mai exigente ale pieţei.