Agent operare - Nordexim Coffee Services SRL

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Alimenteaza cu materie prima distribuitoarelor automate
- Raspunde de descarcarea reziduurilor si de mentinerea aparatelor intr-o continua stare de curatenie
- Remediaza defectiunile usoare ale automatelor montate in urma sesizarii clientilor
- Citeste contoarele automatelor
- Incaseaza contravaloarea produselor vandute si depune monetarul la casieria filialei
- Intocmeste facturi fiscale si chitante
- Mentine relatia cu clientul- Intocmeste rapoarte zilnice

CERINTE

- Studii medii (tehnice, reprezinta avantaj)
- Experienta in domeniu, reprezinta avantaj
- Posesor permis conducere categoria B
- Abilitati tehnice
- Abilitati de comunicare, atent la detalii
- Rezistenta la efort, rezistenta la stress
- Disponibilitate la program prelungit
- Dinamism, seriozitate, onestitate
- Domiciliul in orasele mentionate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.