ASISTENTI MEDICALI - Cardiologie - BAHRAIN

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam ASISTENTI MEDICALI cu experienta minim 3 ani pe sectie de CARDIOLOGIE pentru BAHRAIN :

- NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI.

CERINTE

-Disponibilitatea de a locui in Bahrain minim 1 an

-Diploma Asistent Medical

- Minim 3 ani experienta Asistent Medical pe sectie de Cardiologie

-Nivel bun de limba Engleza

BENEFICII OFERITE

Salarii:

Asistenta Sefa ( Lead Nurse ) –BD 1583/luna (£2.893/luna)- aprox 3680 Euro NET

Asistent Medical Specialist-BD 1423/luna(£ 2.677/luna)- aprox 3400 Euro NET

- Transportul este platit de catre angajator

-Asigurare medicala/Servicii stomatologice asigurate

-Masa asigurata ( diurna de hrana )

-Cazare asigurata astfel:
Asistenta Sefa(Lead Nurse)-cazare in regim single
Asistenti Medicali Specialisti–cazare in regim shared(2 persoane in camera)

-14 zile concediu medical asigurat

-40 de zile de concediu anual platit

- Orele suplimentare sunt platite

- Program de lucru : 40 de ore/saptamana

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro