Vanzator pizza si paste Quasi Pronti

Day Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incaseaza contravaloarea produselor de la client si/sau opereaza casa de marcat
- Prepara produsele in fata clientului, facand din aceasta activitate un show atractiv
- Este proactiv in comunicarea cu clientul in activitatea de vanzare a produselor
- Comunica cu bucatarul pentru asigurarea la timp a ingredientelor necesare
- Asigura curatenia si organizarea zonei de servire
- Raporteaza catre supervisor orice problema aparuta in desfasurarea activitati

CERINTE

- Indemanare in prepararea produselor
- Intotdeauna binedispus si dornic sa asigure satisfactia clientului
- Rezistenta la stres si program prelungit
- Persuasiv
- Dornic de afirmare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix 1.000 – 1.200 RON
- Tichete de masa
- O masa calda zilnic

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza